Výklad karet

Výklady karet pro své klienty se zabývám více než 10 let. Vždycky jsem dbala hlavně na to, aby klienti mému výkladu rozuměli a odnesli si maximum. Nejsem klasický prototyp vědmy, která klientovi „naordinuje“ jasnou budoucnost, já pracuji s obrazy a jasnozřivostí pokud možno praktickým způsobem a vždy pouze tak, jak mám pocit, že je to v daný okamžik klientovi maximálně ku prospěchu a praktickému použití tady a teď. Občas sděluji i širší a vzdálenější souvislosti, které jsou ale v daný moment důležité pro další rozvoj nebo moment rozhodování nebo jen pro potřebu rozšíření klientova obzoru.

Pracuji se všemi různorodými životními tématy, při čtení karet ale používám svůj „zenový“ přístup, tedy opatrně, ale se vším soucitem sděluji, jak se věci mají, což někdy nemusí být úplně bezbolestné. Naštěstí mými klienty jsou lidé, kteří svou cestu a chuť postoupit v životě dál myslí vážně a tento přístup tedy vítají. Ani oni, ani já nemáme čas na prostoduché plácání bez výsledku. Tedy můj výklad karet je spíše takovým životním koučinkem, který přináší podstatné vhledy do dalších kroků na cestě klientova osobního rozvoje.

Nesmírně si vážím všech svých klientů a raduju se z každé takové klientovy cesty do vlastního nitra, protože vím, že čím víc budou lidé probuzení a zodpovědní za svůj život, tím větší harmonie bude možné dosáhnout. U mých výkladů se tedy můžeme potkat i u hlubokých transformačních témat, stejně tak jako u běžných životních výzev a dotazů typu partnerství a vztahů vůbec, práce a zaměstnání, financí, osobního rozvoje i duchovní cesty.

Díky svému pestrému životu a mnoha zkušenostem jsem připravena naslouchat a sdílet, rozumět všem Vašim těžkostem, trablům a výzvám, protože mě život, díkybohu, mnohému v mém vlastním žití vystavil a dal mi tak schopnost porozumět a daroval vhled, soucit, empatii a pokoru Váš příběh uvidět z odstupu a jiné perspektivy a díky kartám odkrýt i další směr a možnosti. Těším se na společnou práci.

Ceník poskytovaných služeb:

Výklad karet (cca 120min. osobní konzultace) – 1500,- Kč
Výklad karet na dálku (pdf dokument zaslaný na email klienta) – 700,- Kč (platba předem na účet)

 

Důležité: V případě, že se nacházíte v současné chvíli ve finanční tísni nebo z jakéhokoliv jiného důvodu je nemožné mi za výklad karet zaplatit a cítíte, že výklad je to, co právě cítíte jako potřebné, nabízím možnost odložené platby nebo vyrovnání nefinančního charakteru. Odloženou platbou se rozumí možnost zaplatit mi za výklad v momentu setkání jen tolik, kolik můžete, a zbytek zaplatit do 6 měsíců od výkladu. Vyrovnáním nefinančního charakteru se rozumí možnost věnovat mi na oplátku službu, kterou umíte Vy nebo nějaký výrobek vlastní výroby (aneb starý dobrý bártr žije). Pokud tedy umíte dobře péct, vyšívat, háčkovat, plést, či jinak tvořit nebo máte zlaté ruce jiným tvořivým způsobem či máte možnost nabídnout protislužbu, ráda na oplátku za svoje služby přijmu i jinou protihodnotu, pouze však při osobním setkání a po předchozí domluvě. Děkuji.